Flip4Mac

Flip4Mac Mac için

Microsoft Mac için WMV oynatıcısını onayladı

Mac'inizde WMV veya WMA dosyalarını oynatmanız gerekiyorsa, Flip4Mac basit ve etkili bir çözümdür. Softonic, Flip4Mac'in 3.0 özel beta sürümünün önizlemesine özel erişim sağladı ve şimdi 3.0'ın son sürümü burada. Flip4Mac, OS X 10.7...Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

 • WMV dosyalarını bağımsız Flip Player veya QuickTime'da oynatır
 • Kontrollerle oynatmayı engellemez
 • Video ve sesleri diğer formatlara dönüştürür
 • OS X 10.7+ için optimize edildi
 • WMV ile çalışan video düzenleyicileri için güçlü araçlar
 • Word ve PowerPoint için Office 2011'de oynatma desteği
 • Açılış, Windows Media dosyalarını Flip4Mac aracılığıyla içe aktarabilir
 • Finder'da video önizlemelerini destekler
 • Safari, Firefox, Chrome ve Mail'de WMV'yi destekler
 • Resmi Windows Media Player

DEZAVANTAJLAR

 • Snow Leopard'ı desteklemez
 • Screencasting desteklemiyor
 • QuickTime'da filigran bırakır
 • Gelişmiş özellikler sadece Pro sürümünde

Çok iyi
8

Mac'inizde WMV veya WMA dosyalarını oynatmanız gerekiyorsa, Flip4Mac basit ve etkili bir çözümdür. Softonic, Flip4Mac'in 3.0 özel beta sürümünün önizlemesine özel erişim sağladı ve şimdi 3.0'ın son sürümü burada.

Flip4Mac, OS X 10.7 ve 10.8'deki yeni gereksinimleri karşılamak için tamamen yeniden yazıldı. Flip4Mac 3.0 yüklemek için bir seçenek içerir Microsoft Silverlight Microsoft'un Adobe Flash'a vereceği yanıt bu olsa gerekmiyor. Bununla birlikte, içeriği yayınlamak için net kullanımda Silverlight'ta bazı video akışı etkinlikleri olarak sunulması yararlıdır.

Önce Flip4Mac'e biraz arka plan. WMV, Microsoft'un kendi video formatı olan QuickTime olduğundan varsayılan olarak Mac'lerde oynatılmayacak kendi video formatıdır. Kullanıcılar için en yaygın çözüm, bir multimedya oynatıcısını VLC medya oynatıcı veya gibi bir eklenti Perian veya QuickTime'ın WMV dosyalarını oynatmasına izin veren Flip4Mac. Bununla birlikte, Perian sadece WMA'nın eski sürümlerini destekliyor ve artık artık geliştirilmiyor, Flip4Mac, özellikle Microsoft tarafından ve resmi olarak Mac için resmi Windows Media Player tarafından resmi olarak onaylandığı için kullanıcılar için en mantıklı seçim olacak şekilde ayarlandı.

Flip4Mac 3.0, sadece QuickTime için bir eklenti değil. İlk kez, kendi oynatıcısını - Flip Player'ı tanıtır - ancak yine de WMV videolarını görüntülemenize izin verir. Hızlı zaman . Bununla birlikte, Flip4Mac'ın önceki versiyonundan farkı, Telestream'in halka açık beta yayınlandığında bu durumun ortadan kalkacağını ümit etmesine rağmen, şimdi QuickTime'ın sağ üst köşesinde bir filigran bırakması. Flip Player'ın birçoğu sadece Pro sürümünde mevcut olmasına rağmen, bu filigranı bazı güçlü ek özelliklere sahip olduğu ek bonus ile birlikte içermez.

Flip4Mac 3.0'daki Flip Player'ın ücretsiz sürümü, görünümde çok temiz ve hiçbir bindirme denetimi olmadığından oynatma sırasında video içeriğini gizlememenin iyi bir işi. Bunun yerine, oyuncu kontrolleri sadece fare imlecini üzerine getirdiğinizde görünür. Flip Player'da, sadece videoya odaklanmanız için etrafındaki her şeyi düzgün bir şekilde koyulaştıran yeni bir "Dim Işıklar" özelliği de vardır. Oynatma kontrolleri, ağır çekim seçenekleri ile geliştirilmiştir ve çoğu fonksiyon klavye kısayolları kullanılarak gerçekleştirilebilir.

Flip Player'ın temel sürümünün daha güçlü özellikleri arasında, QuickTime X'de mümkün olmayan Videoyu Döndürme, Döndürme, Ölçeklendirme ve Trim yapma yetenekleri vardır. Ayrıca, WMV videosunu da dönüştürüp verebilirsiniz. iMovie ve Final Kesim Pro ancak kaliteli zarar veren H.264 dosyaları oluşturmadan. Bunun yerine, iMovie için içe aktarma sırasında ek kod geçişini önlemek için yerel bir AIC (Apple Intermediate Codec) dosyası oluşturulur. Final Cut Pro kullanıcıları için, proje ayarlarına uyan doğru boyutları ve yerel video kodekini otomatik olarak ayarlayan bir ProRes dosyası oluşturur. En sevdiğiniz videolardan sesi bir iPhone zil sesine aktarabilir ve hassaslaştırmak için kırpma özelliklerini kullanabilirsiniz.

Flip4Mac 3.0'ın genel eklenti ayarlarını değiştirmek isterseniz, Mac sistem tercihlerinizin altında "Diğer" seçeneğine erişebilirsiniz. Flip Player medya tarayıcısı, yükseltme, güncelleme ve eklenti ayarları dahil olmak üzere birçok farklı konfigürasyon seçeneği vardır.

Flip4Mac 3.0 artık OS X 10.6 Snow Leopard'ı desteklemediğini unutmayın. sürüm 2.4.4 hala ) Gatekeeper gibi Lion ve Mountain Lion'un yeni talepleri için tasarlandığı için Mac'leri daha güvenli hale getirmeyi amaçlıyordu. Bunun avantajı, QuickTime video bileşenleri QuickTime bileşen mimarisi nedeniyle 32 bit kalmasına rağmen, Flip4Mac 3.0'ın OS X 10.7 ve 10.8 için çok daha gelişmiş bir 64 bit desteğine sahip olmasıdır. Ancak, ses kodekleri şimdi 64 bit.

Genel olarak, Flip Player'ın tanıtımı, Flip4Mac 3.0'daki en büyük yeniliktir. QuickTime'in ücretsiz sürümünde bulunmayan bazı güçlü özellikler sunar ve OS X'in görüntüsüne uyacak şekilde çok iyi tasarlanmıştır. Ancak, QuickTime'ın bazı özellikleri (ekran kaydı gibi) yoktur ve bazı kullanıcılar Apple'ın kendi oyuncusu kadar kaygan değil.

Flip4Mac 3.0, Mac'te WMV ve Windows Media oynatması gereken herkes için güçlü bir çözüm olmaya devam ediyor ve Flip Player'ın tanıtımı, Mac'te WMV dosyalarını yönetmeyi her zamankinden daha kolay hale getiren önemli bir geliştirmedir.

Yeni Özellikler: Yeni uygulama içi mağazalar satınalma düzeltmeleri ve geliştirmeler: ASF dosyaları için yükleme süresini önemli ölçüde geliştirdi (.wmv, .wma, .wm, .wmp, .asf, vb.).

Değişiklikler

 • Yeni Özellikler: Yeni uygulama içi mağazalar satınalma düzeltmeleri ve geliştirmeler: ASF dosyaları için yükleme süresini önemli ölçüde geliştirdi (.wmv, .wma, .wm, .wmp, .asf, vb.).

mac için Ses en fazla indirilenler

Flip4Mac

İndir

Flip4Mac 3.3.5

Flip4Mac hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

×